راه های افزایش فروش

مطالبی که هیچ وقت در سایت منتشر نمی شود

کلیک کن جا نمونی

آموزش فروش
TEST

راه های ارزان افزایش فروش

راه های افزایش فروش مطالبی که هیچ وقت در سایت منتشر نمی شود کلیک کن جا نمونی سلام وقتتون بخیر، من در این مقاله میخوام

Read More »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سلام وقتتون بخیر، من در این مقاله میخوام روش های کم هزینه ای  را با شما درمیان بگذارم که با آن بتوانید فروش بیشتری رقم بزنید. درواقع هدف من افزیش فروش و آموزش روش های آن است.

 

افزایش فروش از طریق مشتریان موجود

اگر شما قصد دارید که فروشتان را افزایش دهید، اولویت یک شما باید افرادی باشند که از شما خرید کرده اند، چون آن ها یک بار یه شما اعتماد کرده اند، جلب اعتماد دوباره آنها نسبت به سایر افرادی که روحیه سردی نسبت به شما دارند، راحت تر است. اگر میخواهید خدمت جدید یا محصول جدیدی عرضه کنید اولویت اول شما باید کسانی باشند که با آن ها تجارت می کنید.

افزایش فروش با توجه کردن به رفتار مشتری

بعد از فروش محصول، یکی از بزرگترین وظایف شما برای افزایش فروش، تعامل با مشتریانی است که محصول را خریده اند، چون این افراد از محصول استفاده کرده اند نقطه ضعف و قوت محصول شما را بیشتر و بهتر میدانند، شما با یک پرس و جوی ساده می توانید، کلی اطلاعات در مورد نقص محصولتان بدست آورید. در این صورت وظیفه شما از بین بردن این نقص و مشکل میباشد.

رویکرد دیگر شما در این کار به خریداران ارائه خدمات شخصی تر و آموزش های جذاب است. شما نباید این تجارت را فرعی بدانید، در مقابل از این رویه برای غنی سازی رابطه خود با مشتری استفاده کنید. 

 

بازخورد بخواهید

اگر در مورد آنچه برای محصولتان، از طرف مشتری پیشنهادی ارائه نشد، خودتان پیشقدم شوید و از مشتری بخواهید که مشکلی هست که بتوانم آن را حل کنم؟ به عنوان مثال ممکن است شرکت چاپ بروشور های تبلیغاتی میتواند از مشتری هایش بپرسد، چه خدمت و سرویس را اضافه کنیم رضایت شما از مجموعه ما افزایش پیدا می کند؟ شاید مشتریان علاقه مند باشند، که پاکت ها را چاپ کرده و متن مورد نظر مشتری را داخل نامه قرار دهد و برای آدرسی ارسال نماید.

 

از تبلیغات غافل نشوید

یکی از بهترین راهکارها برای افزایش فروش و بازاریابی، تبلیغات است. پس از تبلیغ کردن، مهم ترین اصل نگه داشتن این مخاطب ها با راهکار مشخص، شما میتوانید از طرق تولید محتوای منظم ارتباط برقرار کنید، وقتی این کار را انجام دهید، توجه مشتری به سمت شما جلب میشود، هر چقدر این ارتباط و تعامل بیشتر شود، مشتری شما بزرگتر و وفادار تر می شود.

 

افزایش فروش با مشتری های جدید

یکی دیگر از راه های افزایش فروش ایجاد مشتری جدید است. مشتری هایی که با شما در ارتباط هستند، ولی هنوز وارد وارد سیستم خرید شما نشده اند، روش های مختلفی برای این مدل افزایش فروش وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنم.

 

ممیزی محتوا انجام دهید

وقتی در سایت خود توجه مخاطب را در قسمت مقالات، بروشور، کاتالوگ ها به مزایای محصول خود، جلب می کنید، مخاطب متوجه میشود که این محصول یا خدمت زندگی اش را آسان تر، شاداب تر می کند.

فرض کنید کار خدماتی مثل تعمیر لوازم خانگی انجام میدهید، در محتواهای سایتتان باید به نکته بیست و چهار ساعته بودن کارتان اشاره کنید. زیرا این مسئله نگرانی را در مشتری از بین میبرد، زیرا فکر می کند هر لحظه تماس بگیرم تعمیرکار در محل حاضر می شود.

 

بسته محصولات برای خود ایجاد کنید

 

شما باید روش های دیگر برای افزایش فروش را بررسی کنید، یکی از این روش ها، ایجاد بسته ای از محصولات میباشد، برای انجام این کار می توانید به صورت خلاقانه چند محصول خود را ترکیب کرده و در یک بسته ارائه دهید. همچنین میتوانید مجموعه ای از کتاب های الکترونیکی یا سمینار ها را کنار هم قرار داده و به صورت محصول آموزشی ارائه دهید. بسته محصولات، برای ایجاد حس مثبت در مشتری نقش بسزایی را ایفا می کند،

نکته قابل توجه در مورد بسته ها، سعی کنید قیمت گذاری محصول خود را به پایین قرار ندهید، در این صورت مخاطب به این ایده میرسد که محصول کم ارزشی است، نتیجتا فروش شما کاهش پیدا می کند.

وجه تمایز داشته باشید

روزانه همه ما با پیام های تبلیغاتی زیادی بمباران می شویم، بنابراین شما باید راهی پیدا کنید که توجه مشتری را به سمت خود جلب کنید. این بدان معنا نیست که با صدای بلند کار کنید، این بدان معنی است که با روش های هوشمندانه خود را متمایز کنید.

 

مهارت فروش خود را افزایش دهید

تبلیغات باعث میشود که مشتری های زیادی به سمت شما جذب شوند، نقش شما در پروسه فروش،  تبدیل آن ها از مخاطب سرد، به مخاطب گرم است. هنگامی که تبدیل به نحو احسن صورت گرفت، میتوانید کار فروش را آغاز کنید.

شما کارهای لازم را انجام داده اید تا مشتریان از شما خرید کنند، اما این خط پایان نیست، برای اینکه مطمون شوید که مشتریان از شما خرید می کنند، باید در مورد ضروریات و مزایای محصولتان به مشتری اطلاعات دهید.

 

افزایش فروش از طریق رسانه های اجتماعی

از آنجایی که رسانه های اجتماعی هر روز در حال تکثیر هستند، این رسانه ها راه های جدیدی را برای دستیابی به مخاطب و علاقه مند کردن آن ها محتوایتان ایجاد کرده اند. همین امر کمک زیادی برای افزایش فروش به شما می کند.

 

از تبلیغات در رسانه های اجتماعی استفاده کنید

اکثر سایت های رسانه های اجتماعی، اطلاعات زیادی در مورد کاربران خود دارند، میتوانید از این اطلاعات استفاده کنید و پیام تبلیغاتی خود را منتشر کنید. در این صورت شما پیامی را منتشر می کنید که مخاطب دقیقا به آن نیاز دارد. در این حالت شما فروش بسیار زیادی را برای خود ایجاد خواهید کرد.

شما می توانید به رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و توییتر، به عنوان آهن ربای جذب مشتری ببینید. اگر شما در رسانه های اجتماعی سعی کنید یکی از مشکلات مخاطب را حل کنید، در این صورت مخاطب شما را به دید متخصص در نظر میگیرد و در آینده که به این موضوع نیاز پیدا کرد شما را دنبال خواهد کرد، آنها همچنین به دوستان خود هم اعلام خواهند کرد که رسانه شما را دنبال کنند.

 

پروفایل خود در شبکه های اجتماعی را بهینه کنید

 

پروفایل شما در شبکه های اجتماعی همانند، مغازه یا دفتر در کسب و کار سنتی است، شما باید به وضوح بیان کنید، چه کسی هستید؟ چه کاری انجام میدهید؟ چه ارزش هایی را برای مخاطب خود ایجاد می کنید؟ در این صورت شاید مدت کوتاهی هیچ کمکی نکند ولی در آینده میتوانید ارتباط های خوبی را با آنها ایجاد کنید.

 

 

شش راز کسب درآمد از اینستاگرام

برای شرکت در دوره آنلاین لینک زیر کلیک کنید

X