راه های کسب درآمد از اینستاگرام

مطالبی که هیچ وقت در سایت منتشر نمی شود

کلیک کن جا نمونی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

افراد زیادی در ایران، به کمک اینستاگرام توانسته اند میلیون ها و میلیاردها تومان پول به دست آورند.

اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام، یکی از روش هایی است که میتوانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید، به نظرتان کسی که اینفلوئنسر شده از تبلیغات و محصولی که تولید کرده است، چقدر میتواند کسب درآمد کند؟

خیلی زیاد، شما میتوانید خیلی زیاد از اینستاگرام کسب درآمد کنید. پیشنهاد می کنم،  پیج هایی که فالور زیادی جذب کرده اند را بررسی کنید و از آنها قیمت برای تبلیغ را بپرسید، این عدد را به تعداد تبلیغاتی که روزانه میگیرند، ضرب کنید و این عدد را به 30 روز ضرب کنید، تا درآمد ماهانه اینفلوئنسر ها رو بفهمید.

اینفلوئنسر شدن فقط مخصوص مدل ها نیست، لازم نیست ظاهر زیبایی داشته باشین تا بتوانید اینفلوئنسر باشید، افرادی در شبکه های اجتماعی هستند که حتی ظاهر زیبایی ندارند، اما اینفلوئنسر هستند.

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

در شبکه های اجتماعی اینفلوئنسرها کسانی هستند که محصول یا خدمات خودشان را معرفی می کنند، این کار را میتوانند در قالب تصویر ویدیویی انجام دهند. اینستاگرام یکی از ایده آل ترین شبکه هاست  برای رشد بیزینس های اینفلوئنسری. بزرگترین بخش هایی که میتوانید اینفلوئنسر شوید و از کسب در آمد از اینستاگرام داشته باشید:

* مد و زیبایی

* مسافرت و تفریح

* سلامتی و تناسب اندام

* آشپزی

مردم به صورت باور نکردنی پذیرای اینفلوئنسر مارکتینگ هستند. اگر شما فالور های زیادی داشته باشید، میتوانید با برند های بزرگ و کوچک کار کنید، مشتریان زیادی برای آنها ایجاد کنید. اخیرا چند تا از اینفلوئنسرهای حوزه فان و خنده، برای فروشگاهی چندین بار تبلیغ انجام دادند، به خاطر این تبلیغ، مشتری ها برای خرید محصول جلوی مغازه صف بسته بودند.

اگر شما اینفلوئنسر باشید، دو راه برای کسب درآمد وجود دارد، یکی اسپانسر شدن، دوم بازاریابی واسطه ای یا افیلییت مارکتینگ. افیلییت مارکتینگ یا بازاریابی واسطه ای به این صورت است که شما محصولی را از شرکت، مغازه، یا کارخانه ای به قیمت مناسب پیدا می کنید و در شبکه های اجتماعی و اقدام به پیشنهاد فروش همان محصول می کنید. مشتری برای این محصول پیدا می شود، بدون اینکه هزینه ای کرده باشید، محصول را با پولی که مشتری به شما داده است، خریداری می کنید و سود خودتان را برمیدارید و محصول را به فروش میرسانید. این مدل کسب درآمد از اینستاگرام به بازاریابی واسطه ای یا افیلییت مارکتینگ معروف است. نوع دیگری از روش کسب درآمد از اینستاگرام، اسپانسر شدن است، فرض کنید شما در اینترنت کسب و کاری را ایجاد کرده اید، مشتری ندارید که محصولتان را از شما خرید کند، در این صورت شما هزینه می کنید و به پیج هایی بزرگ تبلیغ می دهید، آنها پیج شما را باعنوانی که شما می خواهید معرفی می کنند، درصدی از فالورهایشان به سمت شما می آیند. به این ترتیب می توانید کسب درآمد کنید.

2. برند شدن در حوزه مورد علاقه

اگر شما با موفقیت توانستید اینفلوئنسر شوید، شما شانس برند شدن در شبکه های اجتماعی را هم دارید. افراد از سازمان ها فراری هستند، بیشتر به دنبال این هستند که کارهایشان را به افراد واگذار کنند، به جای شرکت ها، فرض کنید شما سوال کوچکی در یک مورد خاص از شرکت دارید، برای گرفتن جواب از آنها مجبورید، با چندین نفر صحبت کنید، چون اکثر اوقات مشغول هستند، نمی توانند به شما پاسخ دهند. یا اگر هم پاسخ دهند، زمان زیادی را باید منتظر بمانید تا به جواب برسید.

اگر شما بصورت برند شخصی در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید، نه تنها محدودیتی که در پاراگراف قبل گفتم را ندارید، بلکه میتوانید، با شرکت های بزرگ رقابت کنید، حتی درآمدتان را بیشتر از آن شرکت ها کنید. در شبکه های اجتماعی افراد، تمایل زیادی دارند که اشخاص را دنبال کنند، چون اشخاص حس زنده بودن در شبکه های اجتماعی را ایجاد می کنند.

3. ایجاد فروشگاه آنلاین

آیا میخواهید با فروش محصول به صورت آنلاین کسب درآمد کنید، یکی از بهترین مسیرها برای تبلیغ محصول اینستاگرام می باشد، اینستاگرام به شما کمک می کند که فروش مستقیم را در شبکه اجتماعی داشته باشید و این فروش را رفته رفته افزایش دهید.

 

 

 

شش راز کسب درآمد از اینستاگرام

برای شرکت در دوره آنلاین لینک زیر کلیک کنید

X