چگونه فالورهای اینستاگرام را به خریدار تبدیل کنیم

مطالبی که هیچ وقت در سایت منتشر نمی شود

کلیک کن جا نمونی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

راحت ترین کاری که می توانید در اینستاگرام انجام دهید مکالمه است. آنچه که برای ایجاد مکالمه نیاز است، قرار گرفتن در عادت روزانه صحیح می باشد، شما خواهید دید نرخ ارتباط  پیج شما افزایش می یابد.

نرخ ارتباط چیست؟

اگر اطلاعی در مورد نرخ ارتباط ندارید نگران نباشید من در این پست اطلاعات کاملی به شما میدهم تا بتوانید فالور های خود را به خریدار تبدیل کنید. لطفا کلیپ زیر را در آپارات مشاهده کنید در عرض چند دقیقه متوجه میشوید که نرخ ارتباط چیست؟

 

1. اعلان های اینستاگرام ا چک کنید

زمانی که برنامه اینستاگرام را باز می کنید اولین کاری که باید انجام بدین این است که اعلان ها یا ناتیفیکیشن های اینستاگرام را چک کنید. این طور فکر کنید که ایملیل های خوانده نشده شماست. اگر شما به اعلان های اینستاگرام توجه نکنید، شانس ارتباط با مخاطبانتان را از دست می دهید.

من همیشه اعلان های استوری اینستاگرام خودم را اول چک می کنم. انجام این کار ممکن است از شما فقط چند ثانیه زمان بگیرد، اما می توانید ارتباطات بسیار قوی برای شما ایجاد کند که بتوانید مخاطب بیشتری به سمت خود جذب کنید.

 

مردم واقعا تشکر می کنند و خوشحال می شوند از این که برای آن ها زمان بگذارید. در این صورت آن ها بیشتر با محتوای شما درگیر خواهند شد، بیشتر درگیر شدن آن ها باعث می شود.

زمانی که اعلانی دریافت می کنید هر چه سریع تر به این اعلان پاسخ دهید الگوریتم اینستاگرام شما را شخص فعالی شناسایی می کند و به همین خاطر امتیاز نمایش برای شما در نظر می گیرد.

2.سعی کنید مکالماتتان را به دایرکت منتقل کنید

کامنت های اینستاگرام بیشتر از یک راه برای ارتباط با مخاطب است، شما میتوانید در کامنت از مخاطب تان بخواهید دایرکت به شما پیام دهد، یا اینکه لینکی از سایتتان را مشاهده کند، فرمی را پر کند، اگر می خواهید محصول جدیدی ایجاد کنید، فیدبکی که در قسمت کامنت ها دریافت می کنید نقشه راه شما برای ایجاد محصول  جدید است.

به خاطر اینکه اینستاگرام محدودیتی برای کامنت زیر پست قائل شده است، شما میتوانید دایرکت ارتباط عمیق تر مخاطب خود برقرار کنید. حتی شما می توانید ویس یا استیکر ویدیویی پاسخ دهید تا جواب ها کاملا شخصی باشد.

برای مثال زمان زمانی که مشاهده می کنم یکی از فالور هام آموزش هایی که در اینستاگرام به اشتراک می گذارم علاقه مند است، در دایرکت می توانم ارتباط بهتری با او بسازم تا بتواند او را ترغیب به خرید کنم.

 

3 فالور جدیدتان را با یک دایرکت خوش آمد بگید

دنیای اینستاگرام خیلی شلوغ است، وقتی مخاطبی شما را جدیدا فالو کرده است خیلی راحت از ارتباط با شما خارج می شود. پس باید با یک پیام خوش آمد گویی یادآوری کنید که شما بیشتر از یک برند یا بیزینس هستید، شما به دنبال ایجاد ارتباط حقیقی هستید.

مثلا کسی که الان پیج مرا فالو کرده است، ابتدا خوش آمد میگویم وارد به شدن به پیج اینستاگرامی را، سپس از آن ها می خواهم تا دوره رایگان آموزش اینستاگرامم را ببینند.

باتوجه به الگوریتم اینستاگرام زمانی که وقتی مخاطبانتان با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند، علاقه مند تر هستند که پست و استوری های شما را ببینند. زمانی که من اعلان فالور جدید را دریافت می کنم حتما خوش آمد گویی برایش ارسال می کنم.

4. کنجکاو ماندن در اینستاگرام

افتادن در تله اسکرول کردن پست ها در اینستاگرام خیلی راحت است، به همین خاطر است که ساختن عادت خوب اینستاگرامی بسیار مهم است، چون می تواند مخاطبان را کنجکاو به محتوای شما کند. اگر فکر می کنید در اینستاگرام نتیجه نامناسبی گرفتین، یه مرحله به عقب برگردین و در مورد رفتارهایی در اینستاگرام انجام داده اید، بیندیشید.

این سوال ها را از خودتان بپرسید.

چه عاملی باعث می شود شما اسکرول کردن پست ها را متوقف کنید؟

چه مدل پست هایی مردم را مجبور به کامنت گذاشتن و ایجاد ارتباط می کند؟

چگونه این استراتژی ها را در مورد پیج خودتان اجرا کنید؟

 

5. قرار دادن کامنت طولانی

 

من خیلی به ایموجی ها علاقه مند هستم اما اگر صادق باشم، ایموجی ها راحت ترین راه برای ابراز سخن و احساس مصوس می شود. اما من به مخاطب هایم پیشنهاد می دهم که کامنت طولانی قرار دهند.

بعلاوه وقتی با یک کامنت طولانی به شما پاسخ می دهند، فرصت های زیادی برای سایر افراد ایجاد می کنند که به مباحثه شما بپیوندند.

 

6. پست هایتان را مستقیما به مخاطبان ارسال کنید.

 

اجازه دهید در مورد ارسال مستقیم پست ها به مخاطبان با شما صحبت کنم، این مدل یکی از راحت ترین راه های رساندن محتوا ها به مخاطبان می باشد، فقط کافی است در قسمت پایینی پست علامت فلش را کلیک کنید و برای فالورهایتان ارسال نمایید.

سپس شما میتوانید محتوایتان را به بیشتر از 50 نفر شالم گروه اینستاگرامی ارسال نمایید، اما باید این نکته را درنظر بگیرید که برای جلوگیری از اسپم شدن با محتوا های مختلف این کار را انجام دهید .

قبل از اینکه محتوا را شیر کنید به این دو سوال جواب بدید.

آیا آنها قدر محتوای من را خواهند دانست؟

آیا به این مدل محتوا علاقه مند هستنند؟

هر پستی که برای دیگران ارسال می کنید باید ارزش جدیدی به آن ها اضافه کند.

 

7. با تغییر ذهنیت به آن ها کمک کنید

اگر می خواهید اینستاگرام را به محیطی برای فروش محصول خود تبدیل کنید، باید ارتباط ارزشمند ایجاد کنید، زمان تغییر ذهنیت فرارسیده است، به جای آنکه از اینستاگرام بعنوان فروشگاه استفاده کنید، آن را به محلی جهت الهام بخشی تبدیل کنید.

مخاطبانتان را با متون انگیزشی و مطالب الهام بخش تغذیه کنید. وقتی شما از مطالب انگیزشی استفاده می کنید تبدیل به منبع الهام بخش برای مخاطبان خودتان می شوید. از این پس هر سوالی داشتند حتما به شما مراجعه خواهند کرد

 

 

 

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook

شش راز کسب درآمد از اینستاگرام

برای شرکت در دوره آنلاین لینک زیر کلیک کنید

X