نکات رشد پیج اینستاگرامی

مطالبی که هیچ وقت در سایت منتشر نمی شود

کلیک کن جا نمونی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

وقتی شما در اینستاگرام تازه وارد هستین شاید بترسین که تعداد فالور هاتون بره بالا من اینجا پنج روش رو بهتون آموزش می دم که بتونید اینستاگرامتون رو رشد بدین.

 

1 سرویس لایو اینستاگرام

 

آیا پیدا کردن ایده برای قرار دادن لایو در پیجتان شما را عصبی می کند؟ خوب زمان آن فرا رسیده است که این ناراحتی را کنار بگذارید. چون افراد زیادی میخواهند با شما ارتباط داشته باشند و پشت صحنه برند شما را ببینند.

مطمئنا لایو گذاشتن یکی از ناراحت کننده ترین سرویس های اینستاگرام محسوب میشود، اما اگر از این سرویس استفاده کنید می توانید ارتباط بسیار خوبی را با مخاطبانتان برقرار کنید. و این نکته باعث می شود الگوریتم اینستاگرام شما را به افراد زیادی نشان دهد

وقتی احساس می کنید که اعتماد به نفس کافی دارید حتما لایو بگذارید. پس از اتمام لایو میتوانید قسمت هایی از لایو را در استوری کنید.این یکی از بهترین راه های ارتباط با مخاطبان محسوب می شود.

 

 

2 تبادل

رشد دادن مخاطبان در اینستاگرام با فعالیت انفرادی غیرممکنه، شما می توانید با تبادل کردن پیج خود با سایر پیج ها، فالور جذب کنید،اما تبادل یعنی چی؟ فرض کنید شما پیجی با پنج هزار فالور هستید، پیجی را پیدا میکنید که تعداد فالورهایش به تعداد فالور شما نزدیک باشد، و مخاطبان آن پیج به موضوع پیج شما عللاقه مند باشند، شما پست تبلیغاتی آن پیج را پست می کنید در واقع مخاطبان شما به سمت آن پیج روانه می شوند، آن پیج هم پست تبلیغاتی شما را پست می کند. به این صورت تبادل اتفاق می افتد. یعنی شما مخاطب هایتان را باهم مبادله می کنید.

این روش یکی از بهترین روش ها برای رساندن مخاطبان سایر پیج ها به فالور شماست. اما قبل از اینکه از این طریق فالور به سمت خودتان جذب کنید باید در این را درنظر بگیرید که آیا این کار ارزش جدیدی به مخاطبان من میرساند؟ مردم وقتی استوری های شما را چک می کنند باید احساس کنند که نکته ای دریافت کرده اند، چیزی یاد گرفته اند که برایشان اطلاعات آورده یا نکته ای را کشف کرده اند.

وقتی من با اکانتی در اینستاگرام تبادل می کنم اولین کاری که معمولا انجام میدهم این است که مخاطب را با موضوع در گیر می کنم، مثلا از استیکر سوال استفاده می کنم تا مخاطب هایم را به موضوع علاقه مند تر کنم. این روش یکی از بهترین راه ها برای ایجاد ارتباط و ایجاد اطمینان در مخاطبان محسوب می شود.

 

3. جشن برای رسیدن به تعداد فالور خاص

اینستاگرام یکی از بهترین مکان ها برای نمایش محصولات و خدمات برند شما محسوب می شود. یکی دیگر از استراژی های رشد اینستاگرام این است که اعلام کنید که اگر تعداد فالور های پیج به عدد خاصی رسید جشنی به نام جشن مثلا هزار نفری شدن برگذار خواهیم کرد.

در این روش بیشتر از آن که دیگران مورد توجه قرار گیرند، شما مورد توجه قرار میگیرید،چون فالورهای شما علاقه مند هستند در جشن شرکت کنند.

 

4. قرار دادن آدرس اینستاگرمی خود بر روی محصولات چاپی

من می دانم که این مدل یکی از بدیهی ترین روش برای جذب فالور هست، روش کا در این مدل جذب فالور به این صورت است، فرض کنید شما یک  دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ به کسی فروخته اید، روی قاب آن دی وی دی حتما نام پیج خودتان را درج کنید، اگر این فرد دی وی دی را به کس دیگری دهد حتما آن فرد پیج شما را دنبال خواهد کرد و اگر از محصول شما راضی بود محصولات بیشتری را هم خرید خواهد کرد.

شما میتوانید در کارت ویزیت خودتان آدرس اینتساگرام خودتان را قرار دهید، شما باید راهی را پیدا کنید که مردم به سریع ترین راه ممکنه شما را در اینستاگرام پیدا کنند. 7

از اینکه به مشتریانتان پیشنهاد دهید که پیج اینستاگرامتان را فالو کنند نترسید، شما میتوانید از آن ها بخواهید شما را در صفحه خودشان تگ کنند اگر از مصحول یا سرویس شما راضی بوده اند، در این حالت شما تعداد بسیار زیادی از بهترین مخاطبانی دارید که می توانید از آن ها استفاده کنید و به اشتراک بگذارید.

 

5 دعوت میهمان به استوری

به یاد داشته باشید زمانی که شما کسی را در استوری خودتان منشن می کنید به دیگران می گویید که آن پیج را دنبال کنند. بهترین برند ها و بیزینس ها را در قسمت هایلایت اینستاگرام اضافه کنید. آن ها را دعوت کنید که این استوری را در پیج خودشان منتشر کنند، این مدل هم یکی دیگر از روش های تبادل محسوب میشود.

 

6. فعالیت در همه سرویس های اینستاگرام

مهمترین نکته در اینستاگرام برای افرادی که تازه وارد هستند این است که از همه سرویس های اینستاگرام برای رشدشان استفاده کنند. این سرویس ها عبارتند از: صفحه خانه اینستاگرام، استوری اینستاگرام، آی جی تی وی و لایو اینستاگرام. انجام این کار باعث می شود محتوای شما به تعداد بسیار زیادی از افراد برسد.

به عبارت دیگر حضور مداوم در این سرویس ها با منظور و هدف های متفاوت ایده آل ترین روش برای توجه دادن مخاطبان به محتوای شما است.

 

 

 

شش راز کسب درآمد از اینستاگرام

برای شرکت در دوره آنلاین لینک زیر کلیک کنید

X