کسب درآمد از اینترنت

برای بیشتر افراد کسب درآمد از اینترنت تبدیل به رویا شده است اما این رویا به واقعیت تبدیل می شود ، اگر بتوانند راهی پیدا کنند که با یک سایت یا ابزار های آنلاین پول بیافرینند. در این حالت می توانند از شغل کارمندی خودشان خارج شوند و تمرکز اصلی خود را بر روی کارآفرینی قرار دهند تا بتوانند زمانشان را با خانواده خود بگذرانند و کنترل زمان و زندگیشان را خودشان به دست بگیرند.

کسب درآمد از اینترنت الان دیگه رویا نیست، من خودم نزدیک 2 ساله که هیچ جایی کار نمی کنم، همه درآمدم رو از اینترنت به دست میارم، من با این کارم نه تنها تونستم خودم رو از بیکاری نجات بدم، بلکه تونستم شرایطی رو ایجاد کنم که چند ده نفر دیگه صاحب درآمد بشن،

خبر خوبی که برای شما دارم اینه که استراتژی ها کسب درآمد از اینترنت خیلی هم پیچیده نیست، مثل همه کارآفرینی ها این بیزینس هم زمان میبره تا رشد کنه، شما باید زمان و انرژی صرف کنید تا ایده تان را به منبع درآمد خودتان تبدیل کنید، اما نکته ای که در کسب و کار اینترنتی خیلی مهمه اینه که باید صبور باشین، چون رشد کسب و کار اینترنتی در ابتدای کار ضعیفه، اما با گذشت زمان ثروتی رو براتون ایجاد می کنه که  حتی فکر این پول ها را نمی کردین.

 

1

Google ads

اگر شما سایت هایی که به گوگل ادز تبلیغ دادن ببنینید، میفهمید که این تبلیغات همه جا دیده می شونداگه شما بلاگ یا سایتی برای خودتون ایجاد کرده باشین ، از طریق این سرویس می توانید ترافیک به سمت سایت خودتون جذب کنید، دوستان مثال جالبی در این مورد میزنن، وب سایت شما همانند یک فروشگاه بسیار لوکس در وسط بیابان هست، شما برای اینکه مشتری بدست بیاورید باید یک اتوبوس بگیرین و مخاطب ها رو به بازدید سایتتون دعوت کنید، زمانی میرسد به حدی بازدید بالایی خواهید گرفت که خواهید توانست فروش های بزرگی برای سایت خودتان رقم بزنید، ما هم برای انجام این کار در کنار شما هستیم.

 

2

بازاریابی واسطه ای یا افیلییت مارکتینگ 

اگر شما سایت داشته باشید میتوانید گوشه چشمی به کسب درآمد از واسطه گری داشته باشید، در این روش شریک شما کسی است که برند یا بیزینسی مرتبط با محتوای شما دارد.اگر شما یکی از خدمات یا سرویس های شریکتان را توسط کد افیلییتی که دریافت کرده اید، بفروشید، شما می توانید درصد های بالایی از این خرید و فروش به جیب بزنید، شما میتوانید به قیمت پایین تر محصول رو بخرین و عددی به اندازه دو برابر آن را در سایت خود قرار بدین، مشتریانتان با هر خرید برای شما سودی ایجاد می کنند که شما بدون اینکه زحمتی بکشید، فقط پیامک واریز از سمت بانک را دریافت می کنید.

نکته مهم در این مدل بازاریابی این است که محصولی که به فروش می رسانید مرتبط به موضوع کاری شما باشد، همین نکته جذابیت کسب و کارهای اینترنتی را نشان میدهد.

 

3 مشاوره

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینترنت مشاوره است، اگر شما در زمینه خاصی تخصص دارید، شما میتوانید افرادی را پیدا کنید که برای رسیدن به اهداف بیزینسی خودشان از شما مشاوره بگیرند، شاید فکر کنید که من برای بسیاری از شرکت ها نمی توانم مشاوره خوبی بدهم. اما اگر میزان پرداخت آن ها را ببنید تعجب می کنید که چقدر به تخصص شما ارزش میدهند.

در وب سایت های خارجی وب سایت کالج اینوستور، یکی از بهترین مثال ها برای این نوع کسب درآمد می باشد. این وب سایت بعد از این که چند مدت تولید محتوای اصولی کرد، چندین برند ازش خواستند تا برایشان در مورد شبکه های اجتماعی و فروش آنلاین مشاوره دهد، این مدل کسب درآمد می تواند برای شما چندین میلیون تومان برای شما پول به ارمغان بیاورد. پول هایی که در عرض چند ساعت به حسابتان واریز می گردد. یادتان باشد این سایت مبالغ رو فقط برای مشاوره در مورد این که چطور کسب و کارشان را مجازی کنند دریافت کرده است.

 

اگر شما هم علاقه مند به شروع فعالیت به عنوان مشاور هستید، نمیدانید چه مراحلی را باید طی کنید من وب سایت کلریتی دات اف ام رو معرفی می کنم. این وب سایت به همه این امکان را میدهد تا با یک پروفایل راگان مشاوره خودشان را استارت بزنند. زمانی که پروفایل شما آماده شد مردم شما را در این سایت پیدا خواهند کرد و مبلغ پرداخت می کنند.

در کنار سایت فوق شما می توانید در سایت خودتان قسمتی را ایجاد کنید و در مورد شرایطی که برای مشاوره خودتان در نظر گرفته اید، مطلب بنویسید تا مخاطب تان با دیدن این موضوع و داشتن شرایط مشاوره در خواست مشاوره دهند. از این طریق می توانید مبالغ فراوانی را به جیبتان بزنید.

 

 

4

دوره های آنلاین

 

اگر شما مهارتی دارید که می توانید به دیگران آموزش دهید، می توانید دوره ای را طراحی کنید و در فضای آنلاین آن را به فروش برسانید، شما می توانید دوره های آنلاین مرتبط به کسب و کار خودتان را شرکت کنید، اطلاعاتی که از این دوره به دست آوردین را می توانید در دوره خودتان استفاده کنید، من خودم برای طراحی دوره خودم در دوره های آنلاین چند هزار دلاری شرکت کردم، مقالات بسیار زیادی را در زمینه کسب و کار خودم مطالعه کرده ام تا بتوانم از این طریق به کسب درآمد برسم.

 

من به شخصه افراد بسیار زیادی در فضای مجازی می شناسم که توانسته اند فقط از فروش همین دوره های آنلاین ثروت های میلیاردی بسیار زیادی برای خود بیافرینند.

 

5

پادکست

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینترنت داشتن پادکست آنلاین است، اگر شما پادکست خوبی برای خودتان در هر پلتفرمی ایجاد کنید، یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد گرفتن تبلیغات از سایر افرادی که موضوع کسب و کارشان به پادکست شما مرتبط است.

 

کلید کسب ثروت در این روش پیدا کردن مخاطب هدفتان و رشد دادن تعداد آن ها می باشد، سپس پیدا کردن اسپانسر برای پرداخت مبلغ برای رشد کسب و کارتان است. چون افراد و شرکت های با کیفیت زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند، کسب درآمد از این روش یکی از سخت ترین راه های کسب درآمد از اینترنت محسوب می شود.

 

6 رهبری فروش

 

فرض کنید شما برای خودتان سایت دارید شما می توانید از روش رهبری فروش برای خودتان ثروت ایجاد کنید، به این صورت که شما همکارانتان را به سمت سایت خودتان جذب کنید و از آن ها بخواهید مشارکت در فروش داشته باشند، به این صورت که آن ها محصول شما را بفروش برسانند.

 

اساسا رهبری فروشندگانی که اطلاعات شخصی می فروشند یه معامله برد- برد محسوب می شود، چون در این روش نه تنها شما که تولید کننده محصول هستین بدون بازاریابی و بدون جذب ترافیک به سایت خودتان محصولتان را به فروش میرسانید، بلکه کسی که به عنوان واسطه فروش را انجام میدهد خود نیز از این روش کسب درآمد می کند.

 

این نکته را در ذهنتان داشته باشید شما برای کسب درآمد از این روش می توانید در صنایع مختلف سرمایه گذاری کنید و افراد بسیاری را به سمت خود جلب و آن ها محصولتان را بفروشند، شما میتوانید چندین سایت داشته باشین که از هرکدام کسب درآمد کنید.

 

7 نویسندگی

اگر شما مهارت نویسندگی بالایی داشته باشید، احتمال بسیار زیادی دارد که به شما پول بپردازند تا برایشان تولید محتوای آنلاین کنید. شخصی به نام هالی جانسون سالانه دویست هزار دلار فقط برای نوشتن محتوا برای سایر سایت ها دریافت می کند. در واقع این مدل کسب درآمد یکی از 6 روش هایی است که او کسب درآمد می کند.

 

هالی جانسون از سال 2011 نویسندگی رو شروع کرد، در آن زمان در یک شغل تمام وقت هم مشغول به کار بود، اما از طریق شغل پاره وقت تولید محتوا توانست درآمد برای خودش ایجاد کند. او توانست اطلاعاتش را در زمینه نویسندگی به دو یا سه برابر افزایش دهد، سپس از کار تمام وقت خودش استعفا داد اکنون او به نویسندگان آموزش میدهد چگونه بتوانند از این طریق بتوانند کسب درآمد کنند.

 

8. پست تبلیغاتی

اگر شما وب سایت بزرگ یا شبکه اجتماعی که پر فالورداشته باشید میتوانید با قرار دادن پست های تبلیغاتی پول بدست آورید. اما این روش چگونه کار میکند؟ اساسا شرکت ها به بلاگر ها و اینفلوئنسر های شبکه اجتماعی مبالغ زیادی رو پرداخت می کنند تا سرویس و خدمات آن ها را تبلیغ کنند، اگر شما پیج اینستاگرامی بسیار قوی داشته باشید از این روش میتوانید کسب درآمد کنید.

 

توجه کنید که شما برای کسب درآمد از این روش نیاز به وب سایت ندارید فقط با داشتن پیج در شبکه های اجتماعی و جذب فالور و تولید محتوای با کیفیت می توانید کسب درآمد کنید.

در این روش شما نه تنها می توانید پول به دست آورید بلکه میتوانید تعداد بسیار زیادی هدیه هایی را دریافت کنید که ارزش آن ها چندین میلیون است، فقط در ازای به اشتراک گذاشتن یک پست در پیج اینستاگرام.

 

9. وبینار

یکی دیگر از استراتژی های کسب درآمد آنلاین وبینار ها هستند. شما از طریق وبینار خدمات، محصول یا دوره خودتان را تبلیغ می کنید، تا آن ها را به فروش برسانید.

توسط وبینار شما میتوانید بسیاری از توصیه و نکات را بصورت زنده به مخاطبانتون منتقل کنید و در انتها محصولتان را به فروش برسانید.مهم نیست شما چه چیزی می فروشید، ایجاد کردن یک وبینار و کشاندن افراد به این وبینار از طریق تبلیغ اینستاگرامی کار خیلی سختی نیست . اگر فکر میکنید برگذاری وبینار خیلی سخته، پس اولین وبینار رایگان خود را برگذار کنید.

 

کلام آخر

 

راه های بسیار زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد، روش هایی که من در اینجا ارائه کردم فقط گوشه ای از این روش ها بود. اگر شما زمان داشته باشید، مهارت خلاقانه ای داشته باشید، میتوانید درآمد آنلاین داشته باشید.

 

اگر شما سایت ها و پیج های دیگران را بررسی کنید تعداد بسیار زیادی از افراد را پیدا می کنید که توانسته اند به ثروت برسند.

روزی شما خواهید توانست داستان موفقیت خودتان را در سایت خود به اشتراک خواهید گذاشت.

شش راز کسب درآمد از اینستاگرام

برای شرکت در دوره آنلاین لینک زیر کلیک کنید

X